
168 ₴
Дерев'яна двостороння дошка 69749 - ідеальний подарунок для діток дошкільного віку.
Цією дерев'яної іграшкою можна користуватися з самого раннього дитинства, так як вона виконана з екологічно чистих матеріалів.
Одна сторона дошки призначена для малювання крейдою. Друга сторона -для викладання картинок з зображення, які входять в комплект.
У комплектацію входить:
- двостороння дошка;
- цифри;
- математичні знаки;
- картинка з прикладами;
- крейда;
- мочалка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість учасників | 2 |
| Мінімальна кількість учасників | 1 чол. |
| Стан | Новий |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Недатований |
| Вид палітурки | Термоклей |
| Вид товару | Блокнот |
| Кількість аркушів | 128 аркуш. |
| Матеріал обкладинки | Картон |
| Обкладинка | Тверда |
| Поверхня | Матова |
| Тип | Комбінований |
| Тип поліграфічного паперу | Крейдований |
| Формат | А5 |
| Колір паперу | Кремовий |
| Основні атрибути | |
| Вид творчості | Миловаріння, бомбочки для ванн |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 2 мм |